Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

İstatislik Sayfa İstatisliği
  • Online Kişi   : 1

  • Kişisel           : 318818

  • Toplam         : 3155671

Köşe Yazarı › Ahmet DİLEK › Kökün kurusun israil, selman, dahlan
4545 kez okundu
01/04/2018

Ahmet DİLEK / Kökün kurusun israil, selman, dahlan


Seninle ve abin büyük şeytanla ortaklık - kulluk - kölelik yapıp: Gazze’nin Mısır’a, Batı Şeria’nın Ürdün’e verilip tek devletli yani israilli, bir yeni proje üzerinde anlaştığınız için prens bozuntusu selman ve dahlanlı birleşik Arap emirlikleri sizinde kökünüz kurusun.

Yüz yıllık yeni lanetli projeleri kapsamında ki planları çerçevesinde Gazze'yi Mısır'a yamayıp sisi firavununa teslim etmeyi, hiç bir şekilde güç yetiremedikleri Batı Şeria'yı ise Ürdün'e bırakıp, zaten işgal ile sahip oldukları gayri meşru toprakları daha da genişleterek başta Kudüs olmak üzere tüm kutsal topraklara sahip olma peşinde koşan tarihin en lanetli milleti israil bu planları için kukla, münafık yardımcılarını ve finansörlerini de bulmuş durumda.

Kahrolası prens bozuntusu selman o selman ki, Türkiye ile yakınlaşmakta olan ve Afrika coğrafyasına çok büyük yatırımlar yapan ve bu konuda başta abd olmak üzere fransızları ve diğer küresel şeytanları rahatsız eden tüm prenslere darbe yapıp, hapislere atıp, işkence edip tüm mal varlıklarına el koyan bir lanetli yaratık selman, öncelikle sen kahrolasın. Sen ki beş para etmez tablolara milyar dolarlar saçtın, sen ki beş para etmez şatolara milyar dolarlar saçtın, sen ki Allah'a kul olmak yerine şeytana ve onun uşakları emperyalizme kul köle olmayı seçtin. Sen ki binlerce mazlum Arakan'da elleri ayakları ve boğazları canlı canlı kesilirken sesin çıkmadı, sen ki milyonlarca müslüman katledilirken,kadınlarımız, kızlarımız ve çocuklarımız akla gelmeyecek ahlaksızlıklara layık görülürken domuzlaşmış postunu yerinden oynatmadın. Allah'ın düşmanlarıyla kılıç dansı yaptın. Muhammed Mursi gibi kardeşin varken sisi gibi firavunu seçtin kendine. Recep Tayyip Erdoğan gibi dünya küresel güçlerine ve emperyalizmine karşı duran mümin bir kardeşin varken ebu cehilin kardeşi trumpı kendine seçtin. Yapabildiğim ancak bu imanın en düşük seviyesi ve yazıp kökünün kurumasını dilemek.

Dahlan münafığı seninde kökün kurusun. Aslen Filistin'li olmana rağmen hırsızlık ve arsızlıktan o kutsal topraklara yakışmadın ve soluğu senin gibi şer üçgeniyle yatıp kalkan birleşik arap emirlikletinde aldın. Peygamber torunlarına ve onların emanetlerine sahip çıkmayı bır kenara bırak, müslümanların ebedi ve ezeli düşmanları siyonist yahudilerle gizli toplantılar yaptın, İslam'ın tek kalesi Türkiye'ye karşı şer eylemlerinin hep merkezinde oldun, Mursi'nin devrilmesine finansman sağlayıp şer organizasyonun tam merkezinde bulundun, düşünüyorum da bu hristiyanlar nasıl bir bakışla seni kafalarında kurguluyorlar? Nasıl ucuz bir paçavrasın sen? Sen de ortağın olduğun tüm şer odakları da kahrolun, kökünüz kurusun o Arap topraklarını ve zenginliklerini gerçekten Allah'tan korkanlar yönetsin.

Hedefiniz ve planınız Filistin devletinin olmadığı ve kutsal toprakların israil devletine verildiği bir coğrafya oluşturmak. Bunun bilincinde olan ve kendilerine bir şey sorulmadan hiç bir adım atılamayacağını haklı olarak savunan Filistinliler sembolik olarak sınıra yürüyorlar ve lanetlenmiş yahudiler tarafından uyarı dahi yapılmadan, plastik mermi kullanılmadan binlerce kişinin üzerine gerçek mermilerle ateş ederek 8 kardeşimizi şehit ettiler. Yüzlerce de yaralı var. Ne diyelim biz siyonist yahudi israilin esfele safilin olduğunu biliyoruz, onun hamisi abd'nin nasıl bir şeytan olduğunu da biliyoruz. Ama içimizden! hiç olmazsa adı bizden olan bu kökü kuruyasıcaların bu işin mimarı olduğuna yanıyoruz. Siz plan yapın ama Rabbimizin planı çok daha çetin olacaktır ve belkide bu azgınlığınız sonunuzun başlangıcı olacaktır. Şehitlerimize ne mutlu size derken, zalimler için yaşasın cehennem diyoruz.

Tüm Yazılar için Tıklayınız