Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

İstatislik Sayfa İstatisliği
  • Online Kişi   : 1

  • Kişisel           : 312494

  • Toplam         : 3119615

Dernek Haberleri » Başkan Yücel CAN, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz.

Başkan Yücel CAN, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz.

Çıktı Al
468 kez okundu
10 Kasım 2020
Yönetim Kurulu Başkanı Yücel CAN, 10 Kasım Mesajı.Başkan Yücel CAN, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82. Yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında, ‘’Küllerinden yeniden doğuşun mimarı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 82. Yıl dönümünde saygı, sevgi ve minnetle anıyorum’’ dedi.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri, idealleri ve hedeflerini hala en canlı şekliyle yaşadıklarını kaydeden Başkan CAN, mesajında şunları belirtti:
‘’Vefatının 81. Yıl dönümünde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü her zaman olduğu gibi saygı, sevgi ve rahmetle anıyor ve hatırlıyoruz. Türk Milletinin sadece bir döneminde değil bütün dönemlerinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izi, hatırası ve değeri vardır. Mustafa Kemal Atatürk, yeniden küllerinden doğan Cumhuriyetimizin kurucusu olduğu gibi, bizlerin muasır medeniyetler seviyesine çıkmamızda rehber olacak büyük bir önderimizdir. Türk Milletinin yeniden ayağa kalkmasının ve sonsuza kadar sürecek bağımsızlığının ölümsüz ismi olan Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği çağdaş uygarlık seviyesini yakalamak için bizler, O’nun ilkeleri ve idealleri doğrultusunda çalışacağız. Bu anlamda bizlerin en büyük görevi, çağdaş ve laik cumhuriyete sahip çıkmak, Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünü savunmak, O’nun ilkeleri ışığında çağdaşlaşma ve kalkınma hamlesini sürdürmektir. Bu duygu ve düşünceler ile Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyoruz.’’ ifadelerini kullandı.