Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?

İstatislik Sayfa İstatisliği
  • Online Kişi   : 3

  • Kişisel           : 184870

  • Toplam         : 2517711

Anasayfa » İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneğinden Vali Zorluoğlu’na Ziyaret

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneğinden Vali Zorluoğlu’na Ziyaret

Çıktı Al
127 kez okundu
27 Ağustos 2017
İlk durakları Hakkâri’de “Kardeşlik Sınır Tanımaz” projesiydi, sonraki durakları ise Van oldu. İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Başkanı Yücel Can ve beraberindeki heyet Elazığ’ın eski Valisi Mur


İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Başkanı Yücel Can ve beraberindeki heyet “Kardeşlik Sınır Tanımaz” projesi için Hakkâri’ye gitti.

Hakkari’deki programın ardından Van’a geçen heyet burada, Elazığ eski Valisi Murat Zorluoğlu’yla bir araya geldi. Vali Zorluoğlu; Başkan Yücel Can, Başkan Vekili Zeki Çiftçi ve Genel Sekreteri Erol Baykarayı özel yazlığında kabul etti. Vali Murat Zorluoğlu’na yapılan ziyarette farklı konu ve görüşmelerle birlikte misafirlere ikram edilen Elazığ’ın Ağın leblebisi de konuşuldu.

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Başkanı Yücel Can Van Valisi Murat Zorluoğlu’na kardeşlik, birlik, beraberlik ve 15 Temmuz’u anlatan t-short hediye etti. Vali Zorluoğlu, Elazığ’ın kendisinde farklı bir yeri olduğunu, Elazığ’ı ve Elazığlıları sevdiğini, Elazığlılara her zaman kapısının açık olduğunu belirterek Başkan Can ile birlikte Elazığlılara selam gösterdi.

İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneği Gnel Başkanı CAN ise dernek olarak Van’a ve Elazığ’a proje yapmak istediklerini, iki ilde de proje odaklı valilerin olmasının önemli bir avantaj olduğunu söyleyerek Elazığlıların vefalı olduklarını ve kendilerini unutmadıklarını belirtti.

Haber detayı
İdareci ve Bürokratlar Birliği Derneğinden Vali Zorluoğlu’na Ziyaret